Vítejte v apartmánu U řeky!

Náš nově zrekonstruovaný apartmán se nachází v krásné vesničce Česká Ves v údolí Jesenických hor, přímo u břehů řeky Bělé. Máme skvělou polohu v těsné blízkosti slezského města Jeseník a vyhlášených Priessnitzových lázní, s dominantou nejvyšší hory Praděd. Navíc, náš apartmán nabízí panoramatický výhled na rozhlednu Zlatý chlum přímo z naší zahrady.

Naše apartmán je plně vybaven pro pohodlí a soukromí vaší rodiny nebo přátel. Nabízíme 2 ložnice pro 5 osob, 2 přistýlky, kompletně vybavenou kuchyň s moderními spotřebiči, saunu, infrasaunu, venkovní bazén, který je k dispozici pro naše hosty a bezplatné parkování v areálu apartmánu.

Naším cílem je poskytnout vám pohodlné a útulné ubytování s přístupem k přírodě a klidnou atmosférou pro strávení dovolené s rodinou nebo přáteli. Máme také venkovní posezení, v pergole s ohništěm a pod balkonem s grilem, které mohou hosté používat.

Chceme, abyste si u nás užili nezapomenutelný zážitek a rádi se k nám vraceli. Pokud potřebujete pomoci s plánováním výletů nebo aktivit v okolí, rádi vám pomůžeme. Ceník zahrnuje vodné/stočné, spotřebu elektřiny, pevné palivo a rekreační poplatek. Vratná kauce 3000 Kč se vybírá při při příjezdu. Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře na našich webových stránkách nebo emailem. Rádi vám pomůžeme s rezervací a učiníme vše pro to, abyste se cítili pohodlně. Těšíme se na vaši návštěvu!